logo
STRONA GŁÓWNA

 

Czy szukają Państwo specjalistów, którzy uwiecznią Wasz ślub oraz wesele?

 

Kamerzysty i fotografa ślubnego z Białegostoku, którzy zarejestrują te wyjątkowe chwile?

 

wesele3-1wesele1-1        

 

Filmowy kadr czy fotografia to nie jest dla nas zwykłe pstryknięcie.To złapanie tej jednej chwili, która później nie potrzebuje słów czy zapachu, aby dotrzeć do wszystkich ludzkich zmysłów.  My w swoim zawodzie nie chwytamy jednak małych rzeczy, ale tych niezwykle doniosłych.  Zazwyczaj jest to dzień ślubu - dla wielu najważniejszy w całym życiu.  Dla wielu tak pełen emocji, że później trudno sobie z niego cokolwiek przypomnieć.

 

 

Jesteśmy od tego, aby te chwile jednak nigdy nie przeniknęły i nie zatarły się w obliczu upływających lat. Niech ich ślad w postaci wielkiej radości, wzruszeń i uniesień pozostanie na zdjęciach ślubnych i filmowych kadrach – dziełach sztuki, w których głównymi bohaterami będziecie Wy.

 

Oprócz samego ślubu wiekopomną pamiątką jest plenerowa sesja Pary Młodej. To czas na wdrożenie w życie swoich małych marzeń. Preferujemy wykonywanie sesji fotograficznych w  wielu ciekawych miejscach na terenie całego Podlasia.

 

Podczas pleneru korzystam z lamp studyjnych, które pozwalają mi uzyskać nietypowy rodzaj światła oraz ciekawą plastykę na zdjęciach.

 

Pragniesz niezapomnianej sesji z Twoją drugą połówką w ukochanym miejscu? Marzysz o artystycznych zdjęciach ?

 

Mamy w zanadrzu wiele pomysłów, ale wsłuchujemy się również w potrzeby naszych Klientów.

       4425

                                     

 

                                         Fotografia Ślubna w naszym wykonaniu

                               

 

 to zdjęcia nieschematyczne, niepozowane, wypełnione kolorem i naturalną barwą. W reportażu ślubnym staramy się uchwycić emocję, energię, uczucia i interakcję między ludźmi będąc przy tym bardzo dyskretnym. 

 

To są elementy najważniejsze będące oczkiem w głowie zawodowego fotografa ślubnego. Dążymy, aby nasze zdjęcia nie były schematyczne i powtarzalne, a prawidłową kompozycją i estetyką kadru staramy się opowiedzieć historię Waszego dnia stosując przy tym odpowiednią narracją. Pokazać ludzi, ich energię, relację między nimi i wydarzenia w sposób prawdziwy, taki jakie one są.

 

Ustawianie czy reżyserowanie ludzi pozbawia ich spontaniczności, ekspresji oraz uczuć, czyli rzeczy najważniejszych w fotografii ślubnej.

 

            pl     wesele6-1     wesele4-1

 

                                                        BLOG Fotografa Ślubnego 

 

Na swoim blogu zamieszczamy fotografie ze ślubów i sesji plenerowych. Pozwoli to Wam zapoznać się z naszymi pracami oraz stylem fotograficznym.

 

Cenimy sobie nasycone i żywe kolory. Dbamy o prawidłowe naświetlenie fotografii, ale też w procesie edycji staramy się, aby zdjęcia były o intensywnej kolorystyce. Nie odchodzimy jednak od popularnej black&white, a wręcz przeciwnie. Kochamy kolor czarno białych fotografii ślubnej.

 

Aby podjąć właściwy wybór fotografa na wesele należy spojrzeć na całe reportaże, będące historią i spójną całością. O jakości pracy fotografa ślubnego niech świadczą zdjęcia, a nie ilość obiektywów czy pikseli w aparatach. Spotykając się osobiscie zdjęcie można zobaczyć w wersji papierowej czy też w fotoksiążce co ułatwi podjęcie decyzji. Z chęcią opowiemy na czym pracujemy i w jaki sposób podchodzimy do swojej pracy jako fotograf ślubny. Białystok to główny obszar naszej pracy, choć nie jedyny.

 

                           

 

Materiały na blogu dotyczą ślubów z Podlasia, jednak to nie znaczy, że jako fotograf na ślub ograniczamy się tylko do tego obszaru. Chętnie będziemy Wam towarzyszyć w dalszych rejonach Polski jak Warszawa, Olsztyn czy Lublin.

 

 Zapraszamy Państwa do kontaktu i  skorzystania z naszej oferty zarówno filmowej jak i fotograficznej.

 

 


  filmowanie wesel Białystok, Fotografia, Fotograf Ślubny Białystok.

 

 

 

 

<Studio Fotożeńcy Kamerzysta i fotograf na wesele


logo
Studio Filmowe i Fotograficzne "Fotożeńcy"
E-mail: marcin@fotozency.pl
Telefon: 503 71 36 40

All rights reserved 2016 || 0.0138
stat4u