logo
Czy Bryczka do ślubu to dobry pomysł?

 

 

 

Cała ceremonia związana z organizacją ślubu jest na pewno wyjątkowym wydarzeniem. Trzeba włożyć wiele wysiłku, aby ślub był idealny. Od czego zaczynamy? Przede wszystkim kamerzysta i fotografia ślubna. Białystok jest miastem gdzie w doskonały sposób zorganizujemy wszystkie nasze marzenia związane z organizacją ślubu i jego realizacją. Co nas jeszcze czeka? Oczywiście wybór środka transportu. Nie będzie zaskoczeniem wiadomość, że większość osób decyduje się na dojechanie na ślub samochodem, oczywiście jakimś dobrym samochodem. Oryginalnym środkiem transportu na pewno będzie bryczka. Jednakże czy to dobry pomysł, aby jechać do ślubu i być ciągniętym przez bryczkę? Oczywiście wszystko zależy od naszego punktu widzenia i tego, co chcemy pokazać na ślubie. Jeśli zatem zależy Ci na wspaniałym wejściu na ślub, to bryczka będzie doskonałym pomysłem. Mała liczba osób wpadłaby na pomysł, żeby dokonać wyboru bryczki. Choć być może taka forma wyboru środku transportu może okazać się doskonałym rozwiązaniem. Pomyśl sobie jak bardzo goście będą zaskoczeni widząc Cię w oryginalnej bryczce. Odważ się i jedź do ślubu bryczką.

 

 

Czy warto robić wieczór kawalerski?

 

Ślub, cały okres przygotować, gonitwa, żeby było idealnie to duży stres. Ale dzięki temu możemy przeżyć jedne z lepszych chwil w naszym życiu. Przed ślubem bezwzględnie musi zostać wybrany fotograf ślubny. Białystok i oferowane przez to miasto usługi daje nam te możliwości. Okazuje się bowiem, że fotografia, kamerzyści i menu na wesele mogą zostać w idealny sposób wybrane w tym mieście. A co z wieczorem kawalerskim? Wiele par zastanawia się czy w dzisiejszych czasach w ogóle robić wieczór kawalerski. A jak Ty uważasz, czy warto robić imprezę dla znajomych przed ślubem. Oczywiście takiego rodzaju impreza musi być oddzielnie planowana przez panną młodą i pana młodego. Każdy sam w swoim wnętrzu musi rozważyć czy ma ochotę na robienie tego rodzaju imprez. Jeśli czujesz, że przyda Ci się trochę relaksu i luzu przed całą ceremonią ślubną to na pewno warto przygotować się na tego rodzaju imprezę. Wcale nie musi być ona droga. Najważniejsza jest dobra zabawa w gronie najbliższych. Jeśli wraz z drugą połówką jesteś otwarty na takiego rodzaju zabawę, to śmiało decyduj się na wieczór kawalerski. Twoja przyszła małżonka urządzi wieczór panieński i obie strony będą bardzo zadowolone.

 

 

PORADY
Prezent dla pary młodej - oryginalny czy tradycyjny?

 

Każdy z nas lubi dostawać prezenty. Ale już trudniej jest je dawać. Dlatego dużym problemem może być podarowanie szczególnego prezentu dla zakochanej pary w postaci prezentu ślubnego. Teraz na rynku wszystko jest dostępne, drogie zastawy stołowe, biżuteria, usługi takie jakfotograf na wesele. Białystok jest tym miejscem, gdzie bez problemu uda Ci się znaleźć wyjątkowy prezent dla młodej pary. Co wybrać tradycyjne prezenty, np. pościel, czy sprzęt AGD, albo może coś oryginalnego? Najlepsze są oczywiście praktyczne prezenty, ale czasami o wiele lepiej jest dać prezent prosto z serca. Wtedy osoba, która otrzymuje od nas taki piękny prezent jest pewna, że daliśmy go prosto z serca, że zależy nam na obdarowywanej osobie. Czy nie będziecie zadowoleni kiedy to dawanie wymarzonego prezentu uwieczni wideofilmowanie Białystok może za to być idealnym miejsce na nagranie filmu, podczas którego zakochana para młoda jest obdarowywana idealnymi prezentami ślubnymi. A może wymyślisz że dasz zakochanej parze prezent made hand? Może jakaś wyjątkowa kartka albo pudełko na biżuterię? Wszystko zależy od twoich pomysłów i kreatywności. Na pewno uda ci się wymyśleć coś wspaniałego!

 

Wesele bezalkoholowe coraz bardziej popularne

 

W dzisiejszych czasach bezalkoholowe wesela na szczęście przestają być tematem tabu. Co raz więcej młodych par decyduje się na to, aby dokonywać wyboru takiego rodzaju wesela. Co jest najważniejsze na ślubie? Oczywiście zdjęcia ślubne. Białystok jest tym wyjątkowym miastem gdzie bez problemu można w szybki sposób znaleźć wiele podstawowych atrakcji na wesele, jak i tych bardziej oryginalnych. Wiele firm organizujących wesela co raz częściej ma w swojej ofercie nie tylko standardowo fotografa czy zdjęcia w plenerze, ale także organizują imprezy weselne bez alkoholu. Wielu osobom może to wydawać się dziwne, ale na pewno zabawa bez alkoholu, bez piwa, wina, wódki jest o niebo lepsza niż picie zbyt dużych ilości alkoholu, które bardzo źle wpływają na zabawę i porozumiewanie się gości. Nie raz słyszeliśmy o licznych imprezach, na których przez alkohol urządzane były różnego rodzaju awantury, dlatego jeśli młodzi chcą mieć spokojne wesele to śmiało można zdecydować się na to, aby zupełnie zrezygnować z alkoholu. Wtedy zabawa będzie spokojniejsza, ale na pewno nie gorsza. Zawsze więc dokonuj wyboru zgodnie ze sowim sumieniem, a będziesz zadowolony ze swojego wesela.

 


logo
Studio Filmowe i Fotograficzne "Fotożeńcy"
E-mail: marcin@fotozency.pl
Telefon: 503 71 36 40

All rights reserved 2016 || 0.0226
stat4u