logo
Obróbka i edycja zdjęć

 

Fotograf  całkowicie zdaje sobie sprawę z tego, jak zrobić zdjęcia, żeby uwiecznione na nich osoby pozostały na dłużej w naszej pamięci.

Naturalne jest, aby wydobyć piękno danej sekundy i osób, które się na nich znajdują. To zadanie jedynie dla profesjonalisty, który prócz aparatu ma pomysł, wizję, sprzęt i wiedzę na temat fotografii i rejestracji.  Przy fotografiach samo ustawienie aparatu również nie wystarczy. Należy umieć znaleźć się w centrum wydarzeń, a po ukończonej imprezie udać się do studia, żeby tam przygotować zdjęcia i nagrać je na nośnik DVD czy CD. 

Nie wolno przecież oddać fotografii klientom na płycie, które nie zostały wcześniej z edytowane. Niejednokrotnie filmowanie ślubów i wykonywanie fotografii weselnych to usługi łączące się, a więc para młoda może u jednego profesjonalisty bądź też w jednym studiu zamówić obie usługi, które będą do perfekcji rejeastrować ten istotny dzień.

Do każdego zlecenia podchodzimy bardzo indywidualnie. Podczas fotografowania imprez okolicznościowych staramy się przede wszystkim przekazywać emocje. Staramy się, aby wykonywane przez nas zdjęcia wyrażały osobowość i charakter osób znajdujących się na fotografii.

 

 


logo
Studio Filmowe i Fotograficzne "Fotożeńcy"
E-mail: marcin@fotozency.pl
Telefon: 503 71 36 40

All rights reserved 2016 || 0.0231
stat4u