logo
ZDJECIA PLENEROWE DLA NOWOZENCOW

Pomysły na sesję zdjęciową wychodzą zazwyczaj od nowożeńców jak i od samego fotografa. Miejsce co prawda jest istotne, ale nie konieczne do uzyskania zadowalającego efektu. Najważniejszą rzeczą jest ukazanie ludzkich emocji, które są między zakochanymi. To jest właśnie zadanie dla fotografa. Świetna okazja, aby mieć zdjęcia nie tylko w białej sukni ale też po w stroju cywilnym i mieć pamiątkę na wiele lat.

Plener ślubny można wykonać w każdej lokalizacji. Najbardziej popularnymi miejscami na sesje są parki, łaki, uliczki czy lasy. Jednak można zdecydować się na innego rodzaju sesje i spróbować zorganizować ją w odważniejszych miejscach jak galerie handlowe, wesołe miasteczka czy opuszczone fabryki.

Zależy to w głównej mierze od klientów jak i od samego wykonawcy sesji. Uważam, że należy kierować się własnym gustem co do wyboru miejsca na sesje ślubną i jest to sprawa bardzo indywidualna.

Zapraszamy do kontaktu z nami wszystkie osoby zainteresowane. Chętnie odpowiadamy na wszystkie pytania telefonicznie, mailowo.

 


logo
Studio Filmowe i Fotograficzne "Fotożeńcy"
E-mail: marcin@fotozency.pl
Telefon: 503 71 36 40

All rights reserved 2016 || 0.0219
stat4u